Nauji „Bigbank Lietuvos plento taurės” namai internete – Cycling.lt

Autorius Cycling.lt 0

1V5A8080

Penktus metus vykstantis didžiausias dviračių sporto renginys plente „Bigbank Lietuvos plento taurė” nuo šiol turi naujus namus internete, jais tapo dviračių sporto portalas – Cycling.lt.

„Džiugu, kad dviračių sportas labai populiarėja, o vakarais jau sunku suskaičiuoti dviračiais važinėjančius suaugusius ir vaikus, bet deja viešojoje erdvėje dviračių sportas negauna tiek dėmesio kiek yra vertas. Todėl nusprendėme apjungti pajėgumus ir koncentruotis vienoje vietoje“ – sakė „Bigbank Lietuvos plento taurės“ organizatorius Deividas Vileniškis.

Cycling.lt lankytojai ir „BigBank Lietuvos plento taurės“ dalyviai nuo šiol po vienu stogu ras, renginio nuostatus, registraciją, dalyvių sąrašus, informaciją apie kiekvieną etapą bei bendrame naujienų sraute tik „BigBank Lietuvos plento taurei“ skirtą naujienų bloką.

„Perimdami „Bigbank Lietuvos plento taurės“ puslapio administravima, perimsime ne tik techninę jo priežiūrą, bet stengsimės apie šias varžybas pateikti kuo daugiau įdomių naujienų, nuotraukų ar video reportažų“ – sakė Cycling.lt projekto vadovas Karolis Einikis.

Apie dviračių sporto naujienas iš Lietuvos ir pasaulio informuojantis portalas – Cycling.lt, taip pat kviečia ir kitus dviračių sporto renginių organizatorius dalintis informaciją apie savo vykdomus renginius.