Cycling.lt
2022 gegužės 29, Sekmadienis
  • Plentas
  • Trekas
  • MTB|BMX
  • A-Z
  • Miestas
  • Video
  • Galerija
  • Rekomenduojame
No Result
View All Result
  • Plentas
  • Trekas
  • MTB|BMX
  • A-Z
  • Miestas
  • Video
  • Galerija
  • Rekomenduojame
No Result
View All Result
Cycling.lt
No Result
View All Result

2016 metais Klaipėdos savivaldybė už 180 tūkst. eurų nupieš linijas ir įrengs bortelius

2016 sausio 8
0
dviraciai klaipedoje
Dalintis FacebookDalintis Google

Uostamiesčio savivaldybė 2016 metais Klaipėdos dviračių takų rišlumo didinimui ir dviračių infrastruktūros tobulinimui žada skirti 180 tūkst. eurų. Šiems metams be naujo pėsčiųjų ir dviratininkų tilto per Danės upę, naujų tikrų dviračių takų Klaipėdoje nenumatyta.

Kaip rašo ve.lt, už šią sumą bus ne tik skelbiamas konkursas dėl originalių dviračių stovų projekto sukūrimo bei gamybos, tačiau ir pažymėti dviračių takai ant šaligatvių Smiltelės gatvėje, Statybininkų ir Baltijos prospektuose, Šilutės plente, Kauno, Agluonos, Minijos, Pilies ir Naujojoje Uosto gatvėse.

>>Vokietijoje pradedami tiesti dviračių autobanai

Turėtų pasikeisti ir garsioji atkarpa Tiltų gatvėje – čia žadama išlyginti dviračiams skirtą gatvės dangos dalį ir įrengti prisukamus bortelius taip dviratininkus dar labiau atribojant nuo automobilių eismo. Pasak miesto savivaldybės ūkio departamento direktoriaus Liudviko Dūdos, iš pradžių tie borteliai atsiras siauriausiose atkarpose, o jei prireiks – ir kitose vietose.

>>Dviračiu į darbą: Kauno savivaldybės darbuotojų nebaugina ir 28 laipsnių šaltis

Pėsčiųjų, šaligatvių bei privažiuojamųjų kelių remonto bei įrengimo darbams 2016-iesiems skirta 578,5 tūkst. eurų. Miesto gatvių asfaltbetonio dangos, žvyruotos dangos ir akmenimis grįstų gatvių dangos duobių remontui planuojama skirti 957,5 tūkst. Eur. Ištisinio asfaltbetonio dangos remontui šiemet bus skirta 365,2 tūkst. Eur.

Žymos: Klaipėdos dviračių takai

Susijusios naujienos

No Content Available

Discussion about this post

Facebook Instagram
Cycling.lt

Dviračių sporto naujienos iš Lietuvos ir Pasaulio

Naujienos:

  • A-Z (117)
  • Galerija (9)
  • Miestas (39)
  • MTB|BMX (45)
  • Plentas (649)
  • Rekomenduojame (18)
  • Trekas (85)
  • Video (88)

Projektą administruoja:

Pro Cycling LT
VšĮ „Plento taurė“
info@procycling.lt
+370 615 25589

© Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti Cycling.lt skelbiamą informaciją be sutikimo draudžiama.

No Result
View All Result
  • Buy Theme
  • Demos
    • ADMAG
    • TECHPULSE
    • FAMOUS
    • MASHUP
    • HYPERZINE

© Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti Cycling.lt skelbiamą informaciją be sutikimo draudžiama.