Šeštadienį Jonavoje prasidėjo pirmosios daugiadienės dviratininkų lenktynės „Jonava Cycling Tour“, kurių lyderiu po pirmos dienos tapo „Staki – Baltik vairas“ komandos dviratininkas Darijus Džervus.
Klaipėdietis lenktynių prologe buvo trečias ir nugalėtojui pralošė tik kelias sekundes. To užteko, kad už pergalę pirmame etape atitekusios premijinės sekundės D.Džervų pakylėjo į pirmąją vietą bendrojoje įskaitoje.
Didžiausią iššūkį profesionalams metė „SK Vėtrungė“ komandos narys Justas Beniušis. 19-metis laimėjo prologą, o pirmame etape nepasidavė „Staki – Baltik vairas“ dueto taktiniams sprendimams ir finišavo antroje vietoje.
Jaunojo dviratininko pastangas įvertino ir D.Džervus, kuris po finišo sakė, kad J.Beniušis šiandien buvo stipriausias.
„Kažkokių specialių planų šioms lenktynėms neturėjome. Su Martynu pabandėme ant šoninio, bet nepavyko.
Šiandien tikrai buvo sunku, stiprus vėjas, daug šoninio. Mėgėjų lygis tikrai kylą, dabar vasaros sezonu tas pajėgumas dar labiau supanašėja. Mes galbūt buvome stipresni sezono pradžioje, dabar gal kiek jau pavargę, tad tikrai nėra lengva.
Paskutiniuose ratuose vienas paskui kita bandėme atakuoti, taip priversdami visą laiką dirbti J.Beniušį, bet jaunasis varžovas tikrai labai stiprus ir juo atsikratyti nepavyko. Net galiu pasakyti, kad jis šiandien buvo stipriausias ir vienu metu nedaug trūko ir būtume neatlaikę, bet mūsų pranašumas buvo tas, kad mes buvome dviese“ – sakė D.Džervus.
Lenktynių nugalėtojas paaiškės sekmadienį, po antrojo etapo, kurio metu dviratininkai privalės įveikti 143,4 km distanciją.
Discussion about this post